שרתים וירטואליים – השירות שעסקים חייבים להכיר

VPS או Virtual Private Server הוא מונח אשר שומעים רבות בהקשר מחשוב. מה זה בעצם? ומה הופך את ה-VPS לשימושי כל כך עבור עסקים?

השרת האולטימטיבי לעסקים

שרתים הם מעין מחשבים רבי עוצמה, אשר מספקים תשתית חיונית למחשוב. בין אם זה בעסק, באקדמיה, בגופי ממשל, עבור משחקי מחשב או לכל צורך אחר. שרתים הם ממש בלב תשתית המחשוב. בפועל, יש אפשרויות שונות לבניית שרתים, כאשר Virtual Private Server – שרתים פרטיים וירטואליים, היא אחת הבולטות שבהם. זאת תודות ליתרונותיהם הרבים. אם נדבר על שימושי השרת הווירטואלי בענן – תוכלו למצוא עוד מידע על השירות באתר הבא של חברת GNS. שרת בענן משלב יתרונות של שרת וירטואלי, עם יתרונות מחשוב הענן. מסתבר כי שילוב זה מבוקש מאוד אצל עסקים, ובהתאם לכך רבים מהם עושים שימוש בשרתים וירטואליים.

מגוון יתרונות משמעותיים

למוצרים ושירותים שונים יש יתרונות רבים, אך הטוב ביותר, הם מוצרים ושירותים אשר משלבים כמה וכמה יתרונות מבוקשים. כך הדבר לגבי שרתים וירטואליים, עובדה אשר הופכת אותם לפופולאריים במיוחד. תועלת מרכזית, אשר חשובה לעסקים רבים, היא יכולת השרתים הוירטואליים להיות מותאמים במהירות, לעומסי עבודה משתנים. לתכונה זו, יש חשיבות גדולה עבור עסקים, מאחר שהשימוש שנעשה בשרתים אכן נדרש לעמוד בשינויים תכופים. שרתים אלה, חוסכים עבורכם משאבים שונים, בהם משאבים כספיים (ראו בפסקה הבאה), משאבי כוח אדם וזמן. משאבים אלה, תוכלו להפנות לדברים אשר חשובים לכם יותר. צריכתם כשרות ענן, גם משפרת את שרידותם ולכן, את יכולת השרידות וההמשכיות העסקית שלכם כעסק. כמו כן, יתרון נוסף, הוא שקל לנהל שרתים וירטואליים, כולל מרחוק. גם עצם השימוש בשירותי ענן, VPS או בכלל, הוא דבר קל יחסית ופשוט. אם בעבר המחשוב העסקי היה דבר מורכב ומסורבל מאוד, עם השנים הוא נעשה פשוט יותר ויותר לשימוש ועסקים מעריכים זאת. VPS הוא ללא ספק, אחת הדוגמאות הטובות לכך כיום.

היבטים כספיים

לגמישות של שרתי ה-VPS, עשויות להיות תועלות כספיות מיידיות. שרת כזה, יתמוך בפעילות עסקית משתנה. בעזרתו, התועלות הכספיות של פעילות זו (למשל מכירה באתר מכירות) תהיינה מרביות, במקום שתשתית המחשוב תפריע למצות אותן. נזכיר, שעולם העסקים המודרני רואה שינוי מתמיד ומי שרוצה לשרוד, בוודאי להצליח, צריך להיות מסוגל לבצע שינויים במהירות. התשלום על Virtual Private Server אשר צורכים כשרות ענן, הוא תשלום לפי היקף השימוש בלבד. זו היא עוד תועלת כספית של שרתים אלה, שהיא משמעותית ביותר. כמו כן, מודל תשלום זה, חוסך מכם את הצורך ברכישת שרתים, רכישת רישיונות תוכנה מיוחדים עבורם, הוצאות על עובד שיתחזק את השרת, על תיקונים, שדרוגים וכדומה. במקום זאת, כל הטיפול בשרתים מהיבטים כאלה, הוא באחריות ספק השירות ולא באחריותכם.

GNS

מדוע כדאי לבחור בחברת GNS, כספקית השרתים הוירטואליים שלכם (ולא רק)? GNS היא חברה וותיקה (משנת 2001) ורבת ניסיון (שירתה מעל 6,000 לקוחות עד היום). למרות שהיא מציעה כמה וכמה שירותים שימושיים (וזה יתרון כשלעצמו), שרתים וירטואליים הם בין תחומי ההתמחות העיקריים שלה. לחברה שרתים בפריסה גלובאלית רחבה והיא מציעה שירות ותמיכה 24/7. אגב, עלות השרתים הוירטואליים בענן אצל GNS, היא החל מ-$4 לחודש, כך שקל ומשתלם מאוד לנסות את השרות.

אילו עוד שירותים ווירטואליים קיימים?

אם כבר בשירותים ווירטואליים עסקינן, כדאי שתכירו גם את שירות המזכירה הווירטואלית. מדובר בשירות שמיועד לייעול ההתנהלות של עסקים, קטנים וגדולים, תוך התאמה להיקפי העבודה והצרכים של אותו עסק. מזכירה אונליין היא חלק משירות של ניהול משרד אונליין, המאפשר שירותי ניהול משרד במיקור חוץ לעסקים. מדובר בשירות שינהל את המשרד שלכם באופן מקצועי ויעיל, ללא צורך בהכשרה והעסקה של עובד נוסף לצורך ניהול המשרד, כאשר משלמים אך ורק על השירות שמקבלים.

לסיכום

אין עסק שלא זקוק למחשוב ולשרתים. השרת הווירטואלי כל כך שימושי, שכל עסק פשוט חייב לעצמו להכיר את הנושא ומומלץ גם לנסות!

נסו אותנו!

שירות ווירטואלי לבתי עסק וניהול יעיל של המשרד – פנו לקבלת מידע על שירותי מיקור חוץ של משרד אונליין!

למידע נוסף שלחו הודעה