מזכירה וירטואלית: מזכירה אישית מרחוק

עוזרת אישית מרחוק

מכירה את העסק, אופיו ויעדיו

מנהלת תשלומים מול לקוחות וספקים

לא נחה עד שהמשימה נסגרת!

עונה לך לטלפונים ולוקחת הודעות

מתאמת פגישות ומתכללת את הלו"ז

מוודאת שלידים לא מתפספסים

מסייעת עם ה"עבודה השחורה"

ניהול של עסק כולל בתוכו משימות קטנות לכאורה, אך כאלו הדורשות התעסקות רבה כמו קביעת פגישות וסידור היומן, קשר עם גורמים חיצוניים והתנהלות מול מוסדות שונים עם לא מעט עבודה בירוקרטית. כאשר בעל העסק או העובדים הם אלו האחראים על כך, זה בהחלט עלול לגזול זמן ולפגוע ברווחיות של העסק, ומנגד לא תמיד משתלם להעסיק מזכירה במשרה מלאה לשם כך. בדיוק לשם כך קם שירות המזכירה האישית של משרד אונליין, שמסופק באמצעות הספקים הכי מקצועיים בתחום, ומאפשר לכל בעל עסק לבחור עוזרת אישית וירטואלית מרחוק מוכשרת ומקצועית באופן אישי ובהתאם לצרכי העסק, ולשלם אך ורק על שעות העבודה ללא העסקה ישירה. אנו עובדים אך ורק עם ספקים שמעסיקים את נשות המקצוע המנוסות ביותר ובעלות מוטיבציה גבוהה להצלחה שלכם ושל העסק.

היי בוס, איזה משימות צריך לסגור היום?

לכל עסק מצליח יש רשימת משימות שלא נגמרת, הצטרפו אלינו ונתחיל לסמן וי על משימות עוד היום!

מזכירה וירטואלית אישית ומקצועית - אפשר לסגור את המשימה הזו!

stay home

עוזרת אישית קבועה בהיקף המשרה שאתם צריכים

אתם בוחרים כמה לשלם בהתאם להיקף המשרה שאתם צריכים. אם אתם לא מרוצים מהמזכירה (מה שלא קורה ברוב המכריע של המקרים), אפשר להחליף אותה בקלות על פי דרישה ולשנות את היקף המשרה בהתאם לצורך.

event confirm

עוזרת שתעזור לך לתקתק משימות

אף משימה לא נופלת בין הכיסאות. עם שירות עוזרת אישית וירטואלית מרחוק תוכלו לחבר את המזכירה לעסק כאילו היא עובדת במשרד כזו שיודעת להתריע כשיש משימות דחופות שטרם נסגרו, מכבה שריפות במהירות במקרה הצורך ומסדרת את המשימות בצורה חכמה ויעילה.

online banking

עוזרת אישית וירטואלית - חוסכת לכם מאות שקלים בחודש

בלי ביטוח לאומי, פנסיה, נסיעות ועלויות נוספות הכרוכות בהעסקת עובדת נוספת. עם עוזרת אישית וירטואלית אתם משלמים אך ורק על מה שאתם מקבלים ויכולים להפסיק או להמשיך עם השירות בכל זמן שתבחרו.

edit curves

עוזרת אישית שתפנה לך זמן יקר

מכאן כל שנשאר הוא לעסוק בדברים החשובים, המהותיים והעיקריים בעסק. העוזרת האישית תסגור את כל הפינות הטכניות ותאפשר לכם להתמקד בהצמחה וקידום של העסק בראש נקי לחלוטין.

זה עליי בוס!

למה לך להתעסק עם בירוקרטיה, תיאום פגישות ומשימות צפות שסתם מבזבזות לך את הזמן? הכירו את שירותי המזכירה האישית שתותאם ב 100% לעסק שלך, תחסוך לך המון זמן וכסף ותאפשר לך להתמקד במה שחשוב.