טלמיטינג לעסקים – תיאום פגישות

זמן שווה כסף! והרבה. הצטרפו אל מאות העסקים שכבר מנהלים נכון את הזמן באמצעות שירות טלמיטינג אפקטיבי

שירות טלמיטינג - מנהל נכון את הזמן שלך

לקבוע פגישות נשמע אולי כמו עניין של מה בכך, אבל כשמדובר במספר פגישות גבוה זה יכול להיות בהחלט מורכב, כמו לקוחות המבקשים לשנות את המועד וכמובן לוחות הזמנים שלכם העשויים להשתנות פעמים רבות. שירות טלמיטינג מבטיח ניצול מקסימלי של הזמן שלכם ומוודא שלא תפספסו אף פגישה חשובה עם לקוח פוטנציאלי בגלל עניינים טכניים כאלו. אין צורך להטריח את העובדים עם המשימה הזאת, שעשויה לגזול מהם זמן רב ובטח שאין צורך להעסיק עובד במיוחד בשביל זה, אנחנו והספקים המצוינים שלנו נדאג להכול.

טלמיטינג לעסקים חוסך אלפי שקלים בשנה

תיאום פגישות וניהול ומעקב אחרי לידים הן שתי סיבות עיקריות להעסקת מנהל משרד בעסק. שירות טלמיטינג חיצוני מתמקד בדיוק בנקודה הזאת ובכך חוסך למעסיקים אלפי שקלים בשנה על העסקת עובדים ומאפשר לשלם אך ורק על העבודה ללא כל העלויות הנלוות. למי שמחפש לחסוך בעלויות העסקה ועדיין לא לוותר על ניהול פגישות יעיל ותקשורת עם הלקוחות, השירות הזה מהווה פתרון מעולה.

נציג טלמיטינג - תיאום פגישות מכירה להצמחת העסק

נציג טלמיטינג פונה בצורה יזומה ללקוחות הפוטנציאליים שלכם ומרכז את כל הפניות לעסק שלכם ומתאם פגישות בדרך נוחה ויעילה (שימו לב, לא מדובר בתחום הטלמרקטינג שהוא בעיקרו מכירות דרך שיחות טלפוניות). השירות מאפשר לכם להתפנות לחלקים החשובים ביותר בעבודה דרך סינון של לקוחות לא רלוונטיים ותיאום פגישות עם אלו שכן, מה שמאפשר צמיחה מהירה ויעילה ביותר של העסק ועמידה ביעדים שתציבו לעצמכם. הספקים שלנו עובדים עם כל תוכנות ה- CRM, מערכות דיוור ושליחת הודעות טקסט כך שתתבצע התאמה בקלות ובאופן טבעי למדי.

תיאום פגישות: שירות טלמיטינג לעסקים- כל מה שרציתם לדעת

ניהול זמן יעיל וחכם הוא אולי האתגר המשמעותי ביותר של כל עסק כמעט ועליו בדיוק עונה שירות הטלמיטינג. טלמיטינג הוא למעשה שירות המרכז את כל ההתקשרות של העסק שלכם עם הלקוחות, החל מפניות יזומות של לקוחות, דרך יצירת קשר עם לקוחות פוטנציאליים וחזרה ללידים ועד לקביעת פגישות בהתאם ללוח הזמנים שלכם. השירות מאפשר מעקב נוח ומדויק אחרי סטטוס הפניות, מסדר לכם את היומן בצורה נוחה ומבטיח שלא תפספסו אף מקור להכנסה ולצמיחה של העסק. כל זאת נעשה כמובן בשקיפות מלאה מולכם ובהתנהלות מקצועית, בדיוק כאילו מדובר בעובד שכיר.

שירות הטלמיטינג מרכז את תיאום הפגישות, יצירת הקשר עם לידים ולקוחות פוטנציאלים ומעקב אחרי סטטוסים של פניות במקום אחד. השירות מאפשר בנוסף סינון של פניות לא רלוונטיות וסידור של לוחות הזמנים שלכם בהתאם לפגישות.

מוקד תיאום פגישות עוסק אך ורק בתיאום הפגישות, במקרים רבים רק כאשר מתבצעת פנייה מצד הלקוח. שירות הטלמיטינג לעומת זאת, מטפל בתיאום הטכני של הפגישות וגם פונה בצורה יזומה ללקוחות, מסנן פניות לא רלוונטיות, מקבץ לידים ממערכות ה- CRM השונות ותוכנות הדיוור איתן עובדים ולמעשה מאגד את כל השירותים הללו תחח מטריה אחת.

בנוסף לעובדה הברורה ששירות הטלמיטינג מרכז כמה תחומים דומים במקום אחד ויוצר סדר וארגון, השירות מאפשר בנוסף סנכרון מלא בין התוכנות השונות המשמשות את בית העסק, החל מקבצי האקסל בהם אתם שומרים מידע, דרך מערכות הדיוור האלקטרוני ועד ללידים שמתקבלים דרך רשתות חברתיות ואתרי אינטרנט.

לרוב מתומחרת עלות טלמיטינג בשתי דרכים שונות. הראשונה היא דקות שיחה, כאשר המחיר של 100 דקות שיחה ל- 500 דקות יעלה בטווח שבין מאה לאלף ש"ח. השנייה היא על פי מספר רשומות, כאשר המחיר נע בין 10,000 ש"ח ל- 5,000 רשומות ועד ל-100,000 ש"ח ומעלה ל- 50,000 רשומות או יותר.

שירות טלמיטינג מתאים בעיקר לעסקים שהמודל העסקי שלהם מבוסס על תיאום פגישות (או סגירה טלפונית) והתקשרות עם לקוחות חדשים בשיטה הזאת כמו סוכנויות למכירת רכב או נדל"ן, חברות תיירות, עורכי דין, חברות תקשורת וכיוצא בזה. בעיקר מתאים השירות לחברות קטנות ובינוניות שלא מפעילות שירותי תיאום פגישות ומעקב אחרי פניות לקוחות כחלק ממערך השכירים הקבוע של החברה, או כאלה שדווקא כן עושות זאת והיו מעוניינות לחסוך בעלויות בתחום הזה.

חברות טלמיטינג מנוסות לרוב מציעות שירותי משרד נוספים במיקור חוץ כדוגמת הנהלת חשבונות במיקור חוץ, חשבות שכר, שירותי מזכירות, הכנת דו"חות פנימיים לחברה, מענה טלפוני אנושי, מזכירה וירטואלית אישית, שירותי תמלול והקלדה ולמעשה כל שירות משרדי טכני שיכול להוריד מעמסה מהעובדים בעסק ולאפשר להם להתפנות לחלקים החשובים באמת של העבודה. הכירו את כל שירותי המשרד של "משרד אונליין", המסופקים על ידי הספקים המובילים והמקצועיים ביותר בתחום.

לפרטים על שירותי טלמיטינג

נשמח לתת לכם מידע נוסף! השאירו לנו פרטים וטופס הפניה ואנחנו כבר נתקשר אליכם חזרה