הנהלת חשבונות במיקור חוץ – הנהלת חשבונות לעסק קטן בראש שקט

הנהלת חשבונות מקיפה ואיכותית

ניהול עובדים וחשבות שכר

התנהלות מול לקוחות וספקים

ניהול דוח"ות, תזרים ובקרת כספים

אם הגעתם לכאן, כנראה שאתם מבינים עד כמה מורכבת ולעתים מתישה מלאכת ניהול החשבונות, ואולי אפילו כבר התנסיתם בה לתקופה ממושכת בעסק שלכם והבנתם כמה אנרגיה, זמן ומאמצים כרוכים בה. בדיוק על האתגר הזה עונה הנהלת החשבונות במיקור חוץ. טיפול מקיף וכולל בכל ההיבטים הפיננסיים של העסק שלכם מאפשרת לכם להתפנות לעיקר ולא לעסוק בחלקים הטכניים והיבשים של העסק, שגוזלים הרבה מאד זמן ומאמץ מכם ומהעובדים. מיקור חוץ להנהלת חשבונות היא דרך אפקטיבית ובטוחה לחסוך הרבה זמן וכסף ולהימנע ממצבים לא נעימים מול רשויות המס ומוסדות המדינה השונים. מהצד הטכני יותר, ניהול קשרי לקוחות טובים הם כאלה ששמים דגש על הזיכרון הארגוני. אם נעשתה פנייה יזומה ללקוח, יש תיעוד על עיקרי השיחה ונקודות להמשך השיחות מולו כשהכול עובר בבקרה מסודרת של החברה. אם לקוח פנה עם בעיה מסוימת, יש לשים לב שהיא אכן נפתרה ואם זה טרם קרה, חשוב לעשות את זה בהקדם. קשרי לקוחות טובים הם הבסיס להצלחה של העסק. המוניטין העסקי נבנה במשך שנים ארוכות, וכל לקוח מרוצה שעובר תחת החברה מחזק ובונה אותו. מנגד, לקוחות שיצאו מההתקשרות עם טעם רע, עם הזמן, יבנו שם רע לבית העסק. לכן, מדובר בתחום שחשוב מאד להשקיע בו כמה שרק ניתן.

הנהלת חשבונות במיקור חוץ - למה דווקא איתנו?

חוסכים לכם את כאב הראש של השירותים הפיננסיים

אנו עובדים עם מיטב הספקים המומחים בתחומי החשבונאות והפיננסים וגם בעקרונות של התחומים הבאים: גבייה, הנהלת חשבונות, אדמיניסטרציה לעוסקים פטורים, עוסקים מורשים וחברות בע"מ, חשבות שכר וכן ייעוץ ותיאום בנושאי מס. בהמשך נפרט בהרחבה על כל השירותים שאנו מציעים.

הנהלת חשבונות במיקור חוץ - בקרה עסקית 24/7

אנחנו מודעים לחשיבות הגדולה של בקרה נכונה למצב הפיננסי של העסק - כזו שלא מורידה את היד מהדופק ויודעת לנהל את הכספים והתזרים בצורה טובה ולהתריע מראש על מצבים בעייתיים. איתנו ועם הספקים המצוינים שלנו, אתם יכולים להיות שקטים שהכול מתנהל כשורה עם פיקוח וליווי צמוד בכל זמן.

מקצועיים לשירותך

שימוש בתוכנות המתקדמות ביותר: Sap, פריורטי, פריורטי זום, Sap bussines one, עצמאית, R/3 ריווחית, Invoice 4U, חשבונית ירוקה, Icount, חשבשבת ועוד - עבודה עם תוכנות החשבונאות המתקדמות ביותר והתאמה להעדפות של שלכם. קיימת אפשרות לעבודה מלאה או שילוב עם מערך ניהול החשבונות אצלכם בעסק.

עסק ששואף להצליח באמת, חייב להבין שהדרך להצלחה עוברת דרך ניהול מסודר, קפדני ויסודי. לא כל עסק יכול לעשות זאת בעצמו ובוודאי שעסקים רבים מעדיפים לנצל את הזמן והאנרגיה לביצוע של משימות שהן מהותיות יותר לעסק. בדיוק בשביל זה אנחנו והספקים המקצוענים שלנו כאן, ונדאג שאף משימה לא תיזנח או תישכח, כך שתוכלו להמשיך לצמוח בראש שקט ובלי דאגות מיותרות. פנו אלינו למשרד אונליין, מבטיחים שלא תתאכזבו!

הנהלת חשבונות לעסק קטן או בינוני, לסטרטאפים או עמותות - מה זה כולל?

hand card

חשבות שכר אונליין

data table

הנהלת חשבונות מקיפה ואיכותית

התנהלות מול לקוחות וספקים

הנהלת חשבונות במיקור חוץ

אלפי עסקים בישראל כבר הבינו שאין צורך להחזיק עובדים In House לכל תפקיד. חיסכון של אלפי שקלים על עלויות מעביד ושעות לא אלקטיביות הינן משמעויות מאוד עבור העסק.