חברת טלמיטינג מומלצת שתכניס פעילות לעסק!

סמנו וי על המשימה הזו!

מחפשים חברת טלמיטינג מומלצת?

עבודה בפריסה ארצית

לא משנה איפה אתם ממוקמים בארץ, באמצעות משרד אונליין תקבלו שירותים מלאים ותגיעו רק ללקוחות הפוטנציאלים הרלוונטיים לכם.

ליווי צמוד

לכל עסק מצוות ועד עובד קבוע (או מספר עובדים קבועים). בדרך הזו אתם יכולים להיות בטוחים כי העבודה המשותפת תהיה הכי אישית וקרובה שאפשר.

מחירים הוגנים

אין צורך בתשלום משכורות, מיסים והוצאות נלוות לעובדים. עם משרד אונליין אתם משלמים אך ורק על שעות העבודה שאתם מקבלים ויכולים להתחיל לחסוך.

עשרות פרילנסרים הטובים בתחומם

הספקים שעובדים איתנו הם מהמנוסים ביותר בתחום ויעניקו לכם את השירות הטוב ביותר.

מאגר נתונים (Database) התחלתי איכותי

עוד לפני יצירת מאגר מתוך העבודה השוטפת, תקבלו מאגר נתונים ראשוני מצוין ובעיקר רלוונטי לתחום שלכם.

מאות לקוחות מרוצים

מאות לקוחות מרוצים משירותי טלמיטינג! עם הספקים שלנו, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.

שירות טלמיטינג מנצח

באמצעות שירותי משרד אונליין אין חשש לעבודה לא מקצועית או לא מנוסה. כל מי שבחרנו לעבוד איתו עבר סינון קפדני והכשרה מקיפה כך שיודע בדיוק איך לגשת ללקוחות באופן מקצועי ונעים. כי רק עם צוות איכותי אפשר להגדיל את המכירות!

מיליון משימות שירדו מהראש ובעיקר אבן גדולה מהלב, כשסוף סוף הצלחתי להגיע להרבה לקוחות חדשים ולהגדיל את היקף העבודה של העסק באופן משמעותי בזכות השירות של 'משרד אונליין'. אם הייתי יודע לפני מה המשמעות של הדבר הזה כנראה שהייתי עושה את זה כבר מזמן.

גל רביבו, סמנכ"ל בחברה לקידום אתרים, באר שבע

מחפשים חברת טלמיטינג מומלצת? אלו הדברים שכדאי שתבדקו

האם מדובר בנציג קבוע או נציגים משתנים

נציג קבוע יכיר אתכם ואת העסק שלכם לעומק ויידע לפנות ללקוחות שלכם בדיוק כפי שאתם פונים אליהם, לעומת נציגים מתחלפים שלרוב לא מכירים את השיח של העסק שלכם לעומק. באמצעות שירותי משרד אונליין תהנו מעבודה לטווח ארוך עם נציג קבוע שמתאים לכם.

תודעת שירות

חשוב שהנציגים שעומדים בקשר ישיר עם הלקוחות שלכם יהיו אנשי שיחה רהוטים, סבלניים ורגישים. הנציגים שעובדים עם "משרד אונליין" עוברים מבדקים קפדניים והם בעלי יכולת שיחה ויחסי אנוש גבוהים.

מחירים ועלויות

ישנן שיטות תמחור המשתנות בהתאם לחברות השונות. הקפידו לבחור בשיטת תמחור הוגנת ובעלויות סבירות למדי. באמצעות השירות שמשרד אונליין מספקים אתם משלמים אך ורק על מה שאתם מקבלים.

היכרות טובה עם תוכנות הדיוור ותוכנות ניהול נוספות

כל עסק עובד עם תוכנות שונות לריכוז המידע ולדיוור ללקוחות. הנציגים שעובדים עם משרד אונליין מכירים לעומק את כל התוכנות ושולטים בהן ברמה גבוהה.

פילוח שוק יסודי

במידה ואתם מחפשים מאגרי לקוחות חיצוניים, חשוב שהם יהיו מדויקים עם לידים רלוונטיים לעסק שלכם בלבד. משרד אונליין מקפידים לספק פילוח שוק יסודי וסינון מראש של לקוחות שאינם רלוונטיים.

שקיפות וסנכרון עם עובדי העסק שלכם

כדי להימנע מיצירת כפילויות או התנגשויות בין משימות, חשוב שחברת הטלמיטינג תעבוד בשקיפות מלאה תוך עדכון העסק בכל הנעשה בזמן אמת. באמצעות משרד אונליין ניתנת גישה תמידית לתהליכים כך שלא נעשה דבר שלא תואם את הציפיות שלכם.

משרד אונליין - חברת טלמיטינג מומלצת לשירותכם

נשמח לייעץ לכם בנושא טלמיטינג, כמובן ללא התחייבות

שירות הטלמיטינג מרכז את תיאום הפגישות, יצירת הקשר עם לידים ולקוחות פוטנציאלים ומעקב אחרי סטטוסים של פניות במקום אחד. השירות מאפשר בנוסף סינון של פניות לא רלוונטיות וסידור של לוחות הזמנים שלכם בהתאם לפגישות.

מוקד תיאום פגישות עוסק אך ורק בתיאום הפגישות, במקרים רבים רק כאשר מתבצעת פנייה מצד הלקוח. שירות הטלמיטינג לעומת זאת, מטפל בתיאום הטכני של הפגישות וגם פונה בצורה יזומה ללקוחות, מסנן פניות לא רלוונטיות, מקבץ לידים ממערכות ה- CRM השונות ותוכנות הדיוור איתן עובדים ולמעשה מאגד את כל השירותים הללו תחח מטריה אחת.

בנוסף לעובדה הברורה ששירות הטלמיטינג מרכז כמה תחומים דומים במקום אחד ויוצר סדר וארגון, השירות מאפשר בנוסף סנכרון מלא בין התוכנות השונות המשמשות את בית העסק, החל מקבצי האקסל בהם אתם שומרים מידע, דרך מערכות הדיוור האלקטרוני ועד ללידים שמתקבלים דרך רשתות חברתיות ואתרי אינטרנט.

לרוב מתומחרת עלות טלמיטינג בשתי דרכים שונות. הראשונה היא דקות שיחה, כאשר המחיר של 100 דקות שיחה ל- 500 דקות יעלה בטווח שבין מאה לאלף ש"ח. השנייה היא על פי מספר רשומות, כאשר המחיר נע בין 10,000 ש"ח ל- 5,000 רשומות ועד ל-100,000 ש"ח ומעלה ל- 50,000 רשומות או יותר.

שירות טלמיטינג מתאים בעיקר לעסקים שהמודל העסקי שלהם מבוסס על תיאום פגישות (או סגירה טלפונית) והתקשרות עם לקוחות חדשים בשיטה הזאת כמו סוכנויות למכירת רכב או נדל"ן, חברות תיירות, עורכי דין, חברות תקשורת וכיוצא בזה. בעיקר מתאים השירות לחברות קטנות ובינוניות שלא מפעילות שירותי תיאום פגישות ומעקב אחרי פניות לקוחות כחלק ממערך השכירים הקבוע של החברה, או כאלה שדווקא כן עושות זאת והיו מעוניינות לחסוך בעלויות בתחום הזה.

חברות טלמיטינג מנוסות לרוב מציעות שירותי משרד נוספים במיקור חוץ כדוגמת הנהלת חשבונות במיקור חוץ, חשבות שכר, שירותי מזכירות, הכנת דו"חות פנימיים לחברה, מענה טלפוני אנושי, מזכירה וירטואלית אישית, שירותי תמלול והקלדה ולמעשה כל שירות משרדי טכני שיכול להוריד מעמסה מהעובדים בעסק ולאפשר להם להתפנות לחלקים החשובים באמת של העבודה. הכירו את כל שירותי המשרד של "משרד אונליין".