טלמרקטינג לעסקים – שירות טלמרקטינג שיסגור לך עסקאות!

התמקדות בקהלי היעד הרלוונטים לעסק

למידה מעמיקה של העסק ויעדיו

מספר טלפון ייעודי לבקשת הלקוח

ניהול פניות מכל ערוצי התקשורת של העסק

ביצוע שיחות מכירה ללידים ורשימות תפוצה

Follow up על שיחות ותיעוד מלא

התממשקות עם מערכות CRM

העברת וסטטיסטיקאיות על שיווק ומכריות

אז מה כוללים שירותי טלמרקטינג לעסקים?

השלב הראשון בתהליך הוא היכרות מעמיקה עם העסק שלכם. רק ככה אפשר להבין בדיוק איך לקדם את המוצרים או השירותים שלכם בצורה הטובה והנכונה ביותר. הספקים המקצוענים שלנו יבצעו למידה של שיטות השיווק שלכם על מנת לדלות כמה שיותר מידע שיאפשר המרה של לידים ללקוחות פעילים. במידת הצורך ועד כמה שתאפשרו כמובן, תתבצע גישה לקבצים משותפים ולכל חומר שיעזור להכיר את אופי העבודה שלכם טוב יותר יסייע רבות בתהליך.

טלמרקטינג עם תוכנות ה- CRM

תוכנות ה- CRM הן למעשה כלי חכם ויעיל מאד לניהול מערך הלקוחות של החברה. הן מאפשרות בין השאר איסוף נוח ומסודר של הלידים, חלוקה של הלקוחות לפי סטטוס ומצב הטיפול, איסוף ושימוש במידע שמתקבל מלקוחות ומנשק פשוט עם תוכנות דיוור שונות. אם כבר יש ברשותכם תוכנת CRM אפשר להשתמש בה לנוחיותכם על מנת לשמור על הרציפות וסדר העבודה שלכם. הספקים שלנו מכירים לעומק את כל התוכנות המובילות ובמידה ועוד לא נתקלו בתוכנה בה אתם משתמשים, נבצע הטמעה והכשרה כדי להתחיל את העבודה בהקדם. אם אתם עדיין לא משתמשים במערכת CRM, נשמח להציע לכם מערכת מצוינת ולהציע בנוסף כלים אחרים לניהול חכם של הלידים והלקוחות שלכם.

שירות טלמרקטינג כולל שירות טלפון והודעות

בנוסף לשירותי הטלמרקטינג עצמם, אנו מפעילים מערך שלם ומסודר של ספקים שמספקים שירותי דיוור והפצת מידע ללקוחות, כמו גם שירותים של קו טלפון ייעודי או מוקד כוכבית ומענה טלפוני לעסקים. אם אלו דברים שאתם מחפשים, דעו שהם כלולים בשירות הטלמרקטינג וכי לא תצטרכו לשלם עליהם תשלום נוסף. מדובר בפתרון הטוב ביותר לעסקים קטנים ובינוניים המחפשים שירות כולל עם ארסנל כלים שלם לגיוס לקוחות ולקידום מוצרים ושירותים.

שירות טלמרקטינג שיודע לטפל בהתנגדויות

טלמיטינג לעסקים – תיאום פגישותלענות לטלפון או לחייג ללקוחות כל אחד יכול, אבל רק אנשי מכירות אמיתיים יודעים לספק שירותי טלמרקטינג יעילים שבאמת מביאים תוצאות ומגדילים את קהל הלקוחות של העסק ואת שורת הרווח בסופו של יום. משרד אונליין עובד עם ספקים המעסיקים נציגים שיודעים להגיב בצורה נעימה ועניינית לכל התנגדות של לקוח ולשכנע אותו לנסות את המוצר או השירות. אם אתם בעצמכם עדיין לא בטוחים, הנה כמה סיבות מצוינות לבחור בשירות הטלמרקטינג של משרד אונליין, המסופק באמצעות הספקים המובילים בתחום.

שירות טלמרקטינג חיצוני מזניק לכם את המכירות

אנשי מכירות המועסקים ישירות על ידי החברה וכפופים לה, לרוב מגיעים מהר מאד לשחיקה ולא מאריכים ימים בתפקיד. למעשה מדובר באחת המשרות עם אחוזי הנשירה הגבוהים ביותר במשק. בדיוק בגלל זה אנו מקפידים לעבוד עם ספקים שמעסיקים אנשי מכירות מנוסים, עם תשוקה אמיתית למקצוע, כושר ביטוי גבוה וחדות נדרשת, שיודעים להוציא את המקסימום מכל שיחה ופנייה.

טלמרקטינג חיצוני חוסך לכם תשלום עמלות ועלויות מעביד

במקום להעסיק עובד (שבסופו של דבר כנראה ירים ידיים), לשלם לו משכורת מלאה, מיסים שונים ופנסיה, אפשר פשוט לבחור בשירות הטלמרקטינג החיצוני והמצוין שמעניקים הספקים שלנו, ולהרוויח את כל היתרונות בשירות, כשאתם משלמים רק על מה שאתם מקבלים ולא הרבה מעבר למה שצריך.

מתן דוחות סטטיסטיים וניהול תהליכי המכירות באופן מובנה

לא עוד טכניקות מכירה אקראיות וחוסר עקביות, אלא תורת מכירה מוכוונת ומוכחת הנשענת על ממצאים מדויקים מדו"חות סטטיסטיים מפורטים שיונפקו, ויעברו התייעלות שוטפת.

מכירות מוכוונת קהלי יעד

לא מבזבזים זמן יקר וכסף על פניות שהן אבודות מראש, אלא פונים מלכתחילה רק ללידים רלוונטיים וחמים. ניצול מקסימלי של הזמן ושל הכסף שלכם.

רק תיתנו את האוקיי והמכירות יתחילו

באמצעות השירותים של משרד אונליין, המסופקים על ידי הספקים המובילים בתחום, אפשר למכור גם קרח לאסקימואים. תנו לנו הזדמנות להכיר את הפעילות שלכם ולעזור לכם לייצר עוד המון לקוחות מרוצים.

נגישות
זמינה לכל שאלה :)