שירותי גבייה לעסקים

ניהול עסק הוא דבר מורכב במהותו ואין ספק שמתוך המשימות השונות, נושא הגבייה הוא הרגיש ביותר. מדובר בתחום שבו נופלים הרבה מאד עסקים ואפילו עסקים טובים ומוצלחים ביותר, בין אם מתוך חוסר נעימות מול הלקוחות, רישום וניהול שאינו עקבי או טעויות חישוב וכשלים טכניים אחרים. בדיוק בגלל זה שירות גבייה חיצוני הוא קריטי ויכול לחסוך לכם הרבה מאד זמן יקר וכמובן כסף. בואו ננסה להבין איך זה בדיוק עובד ולמה זה כל כך חשוב.

זמן שווה כסף! והרבה. הצטרפו אל מאות העסקים שכבר חוסכים זמן וכסף באמצעות שירותי גבייה לעסק.

מה כוללים שירותי הגבייה?

איך זה בעצם עובד ומה כוללים שירותי הגבייה שלנו? ובכן, בראש ובראשונה אנו נדאג להכיר את המערכות השונות והממשקים איתם עובדים ודרכם מתבצעים תהליכי הגבייה, כולל הפקת דו"חות, חשבוניות וקבלות כמובן. מכאן והלאה נבצע כל התקשרות הקשורה בגבייה מול הלקוחות שלכם, ממש כמו עובדים מתוך החברה כאשר הכל נעשה בסבלנות הנדרשת ובכבוד הראוי עד לקבלת התשלום, הפקות הקבלות וחשבוניות המס, מסירת דו"חות מפורטים ישירות אליכם והשלמה מלאה של התהליך.

שירותי גבייה גורמים לעסק שלך לצמוח

חשוב להבין שלשירותי גבייה חיצוניים מקצועיים יש יתרונות רבים ומגוונים. הנה כמה מהבולטים שבהם:

refund

תזרים מזומנים

תזרים מזומנים הוא הלב הפועם של כל עסק ולמעשה מגדיר אם מדובר בעסק רווחי או הפסדי. עסקים רבים אכן מכניסים יותר ממה שהם מוציאים (לפעמים הרבה יותר), רק שהכסף לא נגבה, מה שמעמיק את הגירעונות ומכניס את העסק לחובות מיותרים. שירותי גבייה פותרים את בעיית תזרים המזומנים.

event confirm

חיסכון בזמן

ככל שיש לכם יותר לקוחות, כך תהליך הגבייה גוזל מכם יותר זמן יקר, אותו אתם יכולים להשקיע על פיתוח עסקי ופעולות שחיוניות לעסק. שירותי גבייה מקצועיים חוסכים לכם את הזמן היקר הזה.

handshake

ראש שקט

עם שירותי גבייה מקצועיים אתם יכולים להיות רגועים ולהוריד את הרגל מהגז בתחום הזה. כל ההכנסות ודרישות התשלום מתועדות, ואתם יכולים להיות בבקרה מלאה מהרגע הראשון, כולל דו"חות וניתוחים סטטיסטיים, לרבות מידע חשוב שנשמח ליצור עבורכם. 

users wm

חיסכון בכוח אדם

כאשר הגבייה נעשית על ידי עובדי העסק, היא גוזלת הרבה מאד זמן עבודה מעובדים חשובים. כאשר הגבייה היא חיצונית, העובדים פנויים לעסוק במשימות החשובות באמת. 

תנו לנו לעשות את שירותי הגבייה בעבורכם

מתברר כי הסיבה העיקרית שבגללה תהליכי הגבייה בעסק לא מתבצעים באופן עקבי ושוטף היא חוסר נעימות מול הלקוחות. יכול להיות שאתם מופתעים לשמוע את זה, אבל סביר יותר להניח שאתם דווקא מזדהים, במיוחד לאור העובדה שכמעט כל עסק עובד עם לקוחות הנחשבים "בעייתיים", שלא מקפידים לשלם בזמן או מנסים להתחמק מתשלומים. מה שחשוב לזכור תמיד זה שאתם לא עובדים בחינם ואסור להתפשר על כסף שמגיע לכם, ובטח שלא לחשוש מלהציק ללקוח או לאבד אותו. עם שירותי גבייה מקצועיים אתם יכולים להוריד מעצמכם את המשימה הזו ולתת למקצוענים לעשות זאת עבורכם.

שירותי גבייה לעסקים - למה לבחור בנו?

אם בשלב הזה אתם שואלים את עצמכם מדוע לבחור דווקא בנו, הנה כמה סיבות ממש טובות:

שקיפות מלאה

שירותי הגבייה שלנו נעשים בשקיפות מלאה ובהתאם לנהלים בעסק שלכם. אנו מקפידים לעדכן בכל שינוי או מצב חריג. במקרים בהם אנו לא בטוחים לגבי תהליך גבייה מסוים או התנהלות מול לקוח כלשהו - נפנה אליכם מייד ולא נעשה צעדים יוצאי דופן מבלי לעדכן אתכם. 

גבייה מהירה יותר

איתנו אתם יכולים להיות בטוחים שכל הכסף שמגיע אליכם יגיע אליכם בזמן ויאפשר לעסק להמשיך להתקדם ולגדול בקצב הנכון. 

ידע וניסיון בתחום הגבייה

אנו מכירים את תחום הגבייה לעומק ויש לנו את הכלים הטכניים וכן את הידע המשפטי לביצוע גבייה בצורה הטובה והיעילה ביותר. כמו כן, אנו מקפידים על התנהלות נעימה ומכובדת מול הלקוחות, ממש כמו ההתנהלות השוטפת שלכם מולם. 

חיסכון בכסף ומשאבים

איתנו אתם יכולים להתחיל לחסוך כבר מהרגע הראשון. פנו את העובדים שעסקו בגבייה עד עכשיו למשימות חשובות יותר, והתחילו ליהנות מתזרים מזומנים קבוע ומאזן כספי חיובי.

עובדים גם עם לקוחות ישראליים עם עסקים בחו"ל

גם אם העסק שלכם נמצא בחו"ל, ואתם זקוקים לשירותי גבייה לעסקים - אנחנו יכולים לעזור לכם לצלוח את המשימה, ולבצע עבורכם את שירותי הגבייה ואת כל משימות הבק אופיס.

עדיין מבצעים את הגבייה בעצמכם?

אם גם אתם, כמו בעלי עסקים אחרים רבים בישראל, עדיין מסתבכים עם נושא הגבייה ומבינים שהוא גוזל מכם זמן ואנרגיה יקרים, כאשר בסוף היום אתם עדיין לא מצליחים לגבות את כל הכספים שחייבים לכם – שירותי הגבייה המקצועיים שלנו זה בדיוק הפתרון בשבילכם. זה הזמן להתקדם לשירות שחוסך לכם הרבה מאד זמן, דואג שתקבלו את התגמולים שמגיעים לכם במועד, ועוזר לכם לנהל בצורה חכמה ונוחה את כלל ההכנסות של העסק.

צרו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר לשירותי גבייה מקצועיים.

לפרטים על שירותי גבייה

נשמח לתת לכם מידע נוסף! השאירו לנו פרטים וטופס הפניה ואנחנו כבר נתקשר אליכם חזרה