ניהול משאבי אנוש

אייקון של אנשים

דורש אנשי מקצוע עם ידע והבנה במשאב האנושי

אייקון של מוח

מאפשר לפתח את ההון האנושי בחברה, לרבות מנהלים

אייקון של אנשים קופצים

טיפול ברווחת העובדים בחברה

אייקון של קופה רושמת

דרוש לכל סוגי העסקים שמוכרים B2B ו- B2C

דואגים לעובדים שלך מבחוץ

משאבי אנוש במיקור חוץ

ניהול משאבי אנוש במיקור חוץ הוא השירות האידיאלי עבור חברות ועסקים שמעסיקים עובדים, ללא מחלקת משאבי אנוש אינהאוס. כיום, כבר בעלי עסקים ומנכ"לים רבים יודעים שהמשאב האנושי, הוא בין המשאבים החשובים ביותר בחברה, והוא גורם משמעותי בהצלחתה. בלא מעט ארגונים ועסקים, לא קיים ניהול משאבי אנוש מסודר, בין אם זה בשל שיקולים כלכליים או אחרים – דבר שעשוי להשפיע על הארגון ועל מנהליו.

למעשה, ניהול משאבי אנוש במיקור חוץ, יאפשר לכם להשקיע בהון האנושי, ולדאוג לרווחת העובד, מבלי שתצטרכו להקים מחלקת משאבי אנוש בתוך הארגון

חסכון בזמן ובכסף!

ניהול משאבי אנוש איכותי

יקפיץ את העסק שלכם קדימה!

כדי לשמר את העובדים, לדאוג לרווחתם, לרכז את נתוני השכר ולנהל את תיקי העובדים – כדאי להיעזר בשירותי משאבי אנוש במיקור חוץ. היתרון העיקרי הוא שניתן לעשות זאת גם בתקציב מוגבל, גם בהתאם לצרכי הארגון – וגם מבלי להקים מחלקה ייעודית בתוך העסק.

מהם היתרונות של משאבי אנוש במיקור חוץ?

האחריות לניהול המשאב האנושי עוברת לחברה חיצונית

כלומר, אתם לא צריכים להתעסק בניהול תיקי עובדים, בריכוז נתוני השכר או אפילו בשיחות לחברות הביטוח והפנסיה. אתם יכולים להתרכז בניהול ופיתוח העסק, בזמן שיש מי שדואג לעובדים שלכם.

שימור העובדים ודאגה לרווחתם

הדאגה לרווחת העובדים עשויה לשאוב מכם לא מעט זמן, והזמן שלכם שווה כסף. ניהול משאבי אנוש במיקור חוץ מהווה הפתרון האידיאלי לטיפול ברווחת העובדים - מה שיוביל לעובדים מרוצים ומסופקים.

ניהול ההון האנושי בהתאם לצרכי הארגון, גם בתקציב מוגבל!

אין צורך להעסיק מנהלי משאבי אנוש או להקים מחלקה ייעודית. תוכלו לקבל מענה לכל צרכי העובדים במקום אחד, ובתקציב מותאם - פתרון מושלם לבעלי עסקים וארגונים.

100% שירותיות ו- 200% מכירתיות

ניהול משאבי אנוש דורש יכולות מקצועיות וניסיון בתחום. תנו לנו ולספקים שלנו, לדאוג לכוח האדם בחברה שלכם – כדי שאתם תוכלו להתמקד בניהול העסק ובפיתוח הארגוני. נשמח לתת לכם מידע נוסף, ללא התחייבות.